Online učení s Jigme Rinpočhem: Omezení pohybu, rozvíjení mysli
27 listopadu, 2020

Od začátku koronavirové pandemie Jigme Rinpočhe již několikrát nabídl možnost zúčastnit se poslechu online učení. Účelem těchto učení je umožnit komukoliv – ať už se nachází kdekoliv – obdržení užitečných instrukcí k buddhistické praxi.  Základem jsou témata jako rozvíjení osvícené mysli, meditace a využití v každodenním životě.

Jigme Rinpočhe bude v tomto působení dále pokračovat v následujících týdnech každou sobotu (28. listopadu, 5. prosince, 12. prosince a 19. prosince) mezi 10:00 a 11:30 na YouTube kanálu Dhagpa https://www.youtube.com/user/Dhagpo

Rinpočhe bude učit anglicky a překlad bude do francouzštiny. Nicméně přes odkaz https://bit.ly/JigmePrekladCZ si budete moci Rinpočheho poslechnout spolu s překladem do češtiny! 

K našemu překladu se prosím připojujte 15 minut předem, v případě technických potíží a dotazů nás kontaktuje na adrese prague@bodhipath.org

Učení jsou bezplatná, pokud ale chcete Dhagpo podpořit, více informací naleznete na jejich stránkách
zde: https://www.dhagpo.org/en/index.php/program/alternative-2020,
podpora našich online aktivit je možná zde: https://bodhipath.cz/about-2/podpora

Po ukončení přímého přenosu budeme videa s českým překladem postupně nahrávat na YouTube kanál Bodhi Path Praha. Můžete se přihlásit k odběru, ať vám nic neunikne!